Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na ¤ I L L Y R I A ¤ Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dardanicum wbb.zodiac.post.sagittarius

Administrator

  • »Dardanicum« ist der Autor dieses Themas
  • info.dtcms.flags.al

Postovi: 2.732

Datum registracije: Utorak, 22 Lipanj 2010

Level: 48 [?]

Iskustvo: 8.298.646

Iduci Level: 8.476.240

  • Poruku poslati

1

Subota, 18 Travanj 2009, 06:16

Buka e Kosovës - Dromca nga Thesari Popullor (HD)

tung,
ketu mund te shkarkoni programin humoristik "Buka e Kosovës"
dromca nga thesari popullor, me Adem Mikullovci, Ali Ahmeti,
Kumrie Hoxha, Sabri Fejzullahu dhe Hysnie Muçaj. shikim te kendshem.wcf.bbcode.hide.alarm wcf.bbcode.hide.warning

wcf.bbcode.hide.nothx

ketrushi wbb.zodiac.post.pisces

Početnik

Postovi: 18

Datum registracije: Utorak, 13 Siječanj 2009

Level: 24 [?]

Iskustvo: 64.127

Iduci Level: 79.247

  • Poruku poslati

2

Subota, 25 Travanj 2009, 12:50

dardan

flm shum per ket video humor,ja vlen mi kqyr
shum video e mir,me mesele te vjetra
klm

pimip wbb.zodiac.post.aries

Početnik

Postovi: 1

Datum registracije: Petak, 14 Rujan 2012

Level: 12 [?]

Iskustvo: 2.224

Iduci Level: 2.912

  • Poruku poslati

3

Petak, 14 Rujan 2012, 06:37

qysh me mujt me downllodu qet video ??? a ka munci me kallxu najkush

tung,
ketu mund te shkarkoni programin humoristik "Buka e Kosovës"
dromca nga thesari popullor, me Adem Mikullovci, Ali Ahmeti,
Kumrie Hoxha, Sabri Fejzullahu dhe Hysnie Muçaj. shikim te kendshem.

a ka munci me dit qysh me downlodu qit video a ka munci najkush mem kallxu ?

Dardanicum wbb.zodiac.post.sagittarius

Administrator

  • »Dardanicum« ist der Autor dieses Themas
  • info.dtcms.flags.al

Postovi: 2.732

Datum registracije: Utorak, 22 Lipanj 2010

Level: 48 [?]

Iskustvo: 8.298.646

Iduci Level: 8.476.240

  • Poruku poslati

4

Subota, 15 Rujan 2012, 02:04

po, me te kallxu shume lehte e per me shkarku, tjeter pune. nese kam kohe te lire e postoj perseri.
ka mundesi qe edhe dikush qe e ka shkarku me e postu nyjen e re, por nuk kisha llogarite ne kete.
wbb.thread.post.signature ¤ Është më mirë të ndezësh një qiri se sa të mallkosh errësirën ¤

Dj-Izeti

Početnik

Postovi: 4

Datum registracije: Petak, 20 Lipanj 2008

Lokacija: Austria

Level: 18 [?]

Iskustvo: 15.080

Iduci Level: 17.484

  • Poruku poslati

5

Srijeda, 17 Listopad 2012, 12:13

Tung Bac
E uploudova ket humor ne RS dhe e postova tek kjo faqe dhe te kosovanet.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

net.hawkes.counter:

net.hawkes.counter.hitsToday 8.377 | net.hawkes.counter.hitsYesterday 16.463 | net.hawkes.counter.hitsRecord 30.310 | net.hawkes.counter.hitsTotal 21.799.760

wbb.board.boardicons.legend

wbb.board.boardicons.nonewreplies
wbb.board.boardicons.newreplies
wbb.board.boardicons.boardclosed
wbb.board.boardicons.externallink