Nuk jeni kyçur.

Mysafir i nderuar, mirë se vini në ¤ I L L Y R I A ¤. Nëse kjo është vizita juaj e parë këtu, ju lutemi lexoni artikullin Ndihma. Aty do të gjeni më tepër shpjegime se si funksionon kjo faqe. Duhet të jeni i regjistruar dhe aktivizuar, që të mund të shfrytëzoni tërë përmbajtjen e faqes. Ju lutemi, përdorni formularin e regjistrimit, për tu regjistruar këtu ose lexoni më tepër informata mbi procesin e regjistrimit. Nëse tashmë jeni regjistruar, ju lutemi kyçuni këtu.

Dardanicum Shigjetari

Administrator

  • "Dardanicum" është nismëtar i kësaj teme
  • Shqipëria

Postimet: 2.732

Data e regjistrimit: 22.06.2010

Niveli: 48 [?]

Përvoja: 8.387.836

Niveli i ardhshëm: 8.476.240

  • Dërgo porosi private

1

Saturday, 18 April 2009, 06:16

Buka e Kosovës - Dromca nga Thesari Popullor (HD)

tung,
ketu mund te shkarkoni programin humoristik "Buka e Kosovës"
dromca nga thesari popullor, me Adem Mikullovci, Ali Ahmeti,
Kumrie Hoxha, Sabri Fejzullahu dhe Hysnie Muçaj. shikim te kendshem.Nyja e shkarkimit Nyja e shkarkimit

Nyjet e shkarkimit mund të shikohen vetëm nga anëtarët e regjistruar.

ketrushi Peshqit

Fillestar

Postimet: 18

Data e regjistrimit: 13.01.2009

Niveli: 24 [?]

Përvoja: 64.714

Niveli i ardhshëm: 79.247

  • Dërgo porosi private

2

Saturday, 25 April 2009, 12:50

dardan

flm shum per ket video humor,ja vlen mi kqyr
shum video e mir,me mesele te vjetra
klm

pimip Dashi

Fillestar

Postimet: 1

Data e regjistrimit: 14.09.2012

Niveli: 12 [?]

Përvoja: 2.256

Niveli i ardhshëm: 2.912

  • Dërgo porosi private

3

Friday, 14 September 2012, 06:37

qysh me mujt me downllodu qet video ??? a ka munci me kallxu najkush

tung,
ketu mund te shkarkoni programin humoristik "Buka e Kosovës"
dromca nga thesari popullor, me Adem Mikullovci, Ali Ahmeti,
Kumrie Hoxha, Sabri Fejzullahu dhe Hysnie Muçaj. shikim te kendshem.

a ka munci me dit qysh me downlodu qit video a ka munci najkush mem kallxu ?

Dardanicum Shigjetari

Administrator

  • "Dardanicum" është nismëtar i kësaj teme
  • Shqipëria

Postimet: 2.732

Data e regjistrimit: 22.06.2010

Niveli: 48 [?]

Përvoja: 8.387.836

Niveli i ardhshëm: 8.476.240

  • Dërgo porosi private

4

Saturday, 15 September 2012, 02:04

po, me te kallxu shume lehte e per me shkarku, tjeter pune. nese kam kohe te lire e postoj perseri.
ka mundesi qe edhe dikush qe e ka shkarku me e postu nyjen e re, por nuk kisha llogarite ne kete.
Nënshkruar nga »Dardanicum« ¤ Është më mirë të ndezësh një qiri se sa të mallkosh errësirën ¤

Dj-Izeti

Fillestar

Postimet: 4

Data e regjistrimit: 20.06.2008

Vendbanimi: Austria

Niveli: 18 [?]

Përvoja: 15.210

Niveli i ardhshëm: 17.484

  • Dërgo porosi private

5

Wednesday, 17 October 2012, 12:13

Tung Bac
E uploudova ket humor ne RS dhe e postova tek kjo faqe dhe te kosovanet.

1 përdorues përveç jush është duke shfletuar këtë temë:

1 mysafirë

Njehësori:

Vizitat sot: 5.076 | Vizitat dje: 27.242 | Rekordi i vizitave: 30.310 | Shuma e vizitave: 22.303.930

Legjenda:

Forum pa postime të reja
Forum me postime të reja
Forum i mbyllur
Forum me nyje të jashtme