Nuk jeni kyçur.

Mysafir i nderuar, mirë se vini në ¤ I L L Y R I A ¤. Nëse kjo është vizita juaj e parë këtu, ju lutemi lexoni artikullin Ndihma. Aty do të gjeni më tepër shpjegime se si funksionon kjo faqe. Duhet të jeni i regjistruar dhe aktivizuar, që të mund të shfrytëzoni tërë përmbajtjen e faqes. Ju lutemi, përdorni formularin e regjistrimit, për tu regjistruar këtu ose lexoni më tepër informata mbi procesin e regjistrimit. Nëse tashmë jeni regjistruar, ju lutemi kyçuni këtu.

Dj-Izeti

Fillestar

  • "Dj-Izeti" është nismëtar i kësaj teme

Postimet: 4

Data e regjistrimit: 20.06.2008

Vendbanimi: Austria

Niveli: 18 [?]

Përvoja: 15.094

Niveli i ardhshëm: 17.484

  • Dërgo porosi private

1

Wednesday, 17 October 2012, 11:56

Buka e Kosovës - Fjal PopulloreLinku i ri i kti humori.

Shkarko:
https://rapidshare.com/#!download|776p2|….mp4|193708|0|0

Shikim te mir.

Ky postim është ndryshuar 1 herë, ndryshimi i fundit nga "Dj-Izeti" (18.10.2012, 15:56)


1 përdorues përveç jush është duke shfletuar këtë temë:

1 mysafirë

Temat e ngjashme

Njehësori:

Vizitat sot: 22.118 | Vizitat dje: 19.438 | Rekordi i vizitave: 30.310 | Shuma e vizitave: 21.868.790

Legjenda:

Forum pa postime të reja
Forum me postime të reja
Forum i mbyllur
Forum me nyje të jashtme